Waluta:
PLN

Polityka prywatności

Opublikowano:

Polityka prywatności Polityka prywatności i ochrona danych osobowych
  1. "E-dywany 24" sp. z o.o. są administratorem danych osobowych klientów sklepu internetowego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).
  2. Klient rejestrując się w sklepie internetowym podaje swoje dane osobowe dobrowolnie.
  3. "E-dywany 24" sp. z o.o. przetwarza dane osobowe Klienta w celu realizacji zamówienia. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. E-dywany w celu realizacji zamówienia udostępnia dane osobowe Klienta innym podmiotom, takim jak firmy kurierskie, operatorzy płatności, ubezpieczyciele.
  4. "E-dywany 24" sp. z o.o. za zgodą Klienta przetwarza dane osobowe Klienta w celach marketingowych.
  5. Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, zaniechania przetwarzania, usunięcia danych osobowych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Pozostałe prawa i obowiązki Klienta w zakresie danych osobowych określa ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).
  6. Klient zapisując się na newsletter E-dywany wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, ze zmianami).
  7. Klient może w dowolnym terminie zrezygnować z otrzymywania newslettera E-dywany.